Konferencija 3PSplit – Program poticanja poduzetništva

Na Ekonomskom fakultetu u Splitu 27. i 28. veljače održat će se događaj naziva „Promijeni sebe – promijeni svijet!“ u sklopu Programa poticanja poduzetništva i zapošljavanja mladih #3PSplit. U sklopu konferencije, u subotu 28.2.2015. naš konzultant Živko Krstić održat će predavanje pod nazivom “Što nisam naučio na faksu”. Živko je ujedno i član organizacijskog tima konferencije.

Program poticanja poduzetništva i zapošljavanja mladih (#3PSplit) započet je 2013. godine, a namijenjen je učenicima srednjih škola, studentima, malim poduzetnicima i svima koje poduzetništvo zanima. Neke od tema koje će se obraditi su perspektivne industrije, institucionalno poduzetništvo, alternativni načini financiranja, networking i tim, a održat će se i predavanja “Kako sam počeo” i “Što nisam naučio na faksu” kroz koje će predavači približiti svoja poduzetnička iskustva, a među njima i naš Živko.

Neki od predavača s poduzetničke scene su Saša Cvetojević, Krešimir Macan, Ivo Špigel, Stevica Kuharski, Mario Medak, Ilija Brajković, a pridružit će im se još i predstavnici raznih institucija kako bi ukazali na važnost poduzetničkih mehanizama u upravljanju javnim institucijama.

Ovom prilikom bit će organizirano i poduzetničko savjetovanje po speed dating principu na kojem će se poduzetnici i oni koji tek imaju ideju i žele nešto započeti moći obratiti predavačima.

Posljednje Novosti

Visoko učilište Algebra ponosni je nositelj projekta pod nazivom AI-powered Next Generation of VET, a dio projektnog tima je i Poslovna inteligencija. Projekt AI4VET4AI adresira potrebu Europe za radnom snagom koja ima znanja i vještine iz područja umjetne inteligencije i njene primjene, te potiče razvoj AI vještina kod  učitelja i učenika u SS i VSS obrazovanju.
Scroll to Top

Budite u toku s novostima

Budite u toku s novostima

Prijavite se na naš newsletter i budite uvijek u toku s novostima i tehnologijama iz svijeta Poslovne inteligencije.


Business & Data Analysis
Planning, OLAP & Reporting & Financial consolidation
Data Integration, Data Migration & Data Engineering
Data Governance, Data Quality & Master Data Management
Data Science
DWH models
XBRL point
ConQ Content Analytics
SynQ
By submitting this form, you agree that we may use the data provided to contact you with the information related to your request/submission and products and services of Poslovna inteligencija. You can unsubscribe from Poslovna inteligencija marketing emails at any time by clicking the unsubscribe link in the email. For more information, please see our Privacy Policy. *
Please don't insert text in the box below!

The fields marked with * are required